Xiaomi випустить старий смартфон під виглядом нового

Як з'ясував експерт XDA Developers, Xiaomi Mi 9 Lite насправді є Xiaomi CC9.
Китайський виробник Xiaomi готує до випуску нову модель смартфона. Новинка під назвою Xiaomi Mi 9 Lite засвітилася в каталозі сертифікованих пристроїв Google. Однак при детальному вивченні характеристик пристрою з'ясувалася одна цікава деталь: цей смартфон вже давно продається в Китаї під іншою назвою.
Інформацією про майбутню новинку поділився керівник авторитетного ресурсу XDA Developers Мішалов Рахман. Саме він виявив згадка Xiaomi Mi 9 Lite в каталозі Google, де пристрій проходило під кодовою назвою pyxis. Потім при детальному вивченні нутрощів експерт прийшов до висновку, що смартфон буде новою версією раніше випущеного в Китаї Xiaomi CC9.
Xiaomi CC9 володіє 6,39-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD +. Основна камера у нього потрійна - на 48 МП, 8 МП і 2 Мп. Фронтальна володіє 32-мегапіксельним датчиком. Працює пристрій на процесорі Snapdragon 710 (2,2 ГГц).
Ця особливість нагадує історію з Xiaomi Mi 9T, який виявився орієнтованим на Європу смартфоном Redmi K20. Назва ввело в оману багатьох покупців, які набували "бюджетний флагман", сподіваючись на продуктивність рівня Mi 9, а на ділі це була спрощена модель Redmi K20 Pro з більш слабким процесором. У Xiaomi також є модель CC9e, відома на глобальному ринку під ім'ям Mi A3.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.